Skontaktuj się:

 

+48 509 173 002

Villa Hello Tatry

 

Agnieszka i Stanisław Kluś

ul. Spyrkówka 7a

34-500 Zakopane

Realizacja grupa: iQHotel / eJanosik / VisitTatry

+48 509 173 002

info@villahellotatry.pl

Apartament Tatrzański

Klasyczna elegancja połączona z tatrzańskimi motywami i złotymi dodatkami. Dwupoziomowa przestrzeń apartamentu została zaprojektowana dla 4 osób. W apartamencie znajduje się salon z jednym łóżkiem podwójnym oraz dwoma łóżkami  pojedynczymi znajdującymi się na piętrze. Apartament zawiera łazienkę z prysznicem oraz balkon. Wyposażenie apartamentu uzupełniają: telewizor, czajnik, lodówka, suszarka oraz klimatyzacja.

Cena:

od 440 zł/pokój za dobę
ze śniadaniem

Apartament Zakopiański

 

Apartament Zakopiański to ciepła i przytulna przestrzeń w spokojnej tonacji ciepłego, starego złota z elementami metalu. Dwupoziomowy apartament przeznaczony jest dla 2-3 osób. W apartamencie znajdują się salon z łazienką z prysznicem oraz balkon. Na piętrze znajduje się sypialnia z jednym podwójnym łóżkiem i jednym łóżkiem pojedynczym.

Wyposażenie apartamentu uzupełniają: telewizor, czajnik, suszarka, lodówka oraz klimatyzacja.

 

Cena:

od 380 zł/pokój za dobę
ze śniadaniem

Apartament Szyszka

 

Apartament Szyszka to przytulne wnętrze w drewnie ze zdobieniami nawiązującymi do zakopiańskiej natury. Ten przestronny apartament przeznaczony jest dla 4 osób. Na parterze znajduje się salon oraz sypialnia z  jednym podwójnym łóżkiem a na piętrze natomiast  sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi. Apartament uzupełnia łazienka z prysznicem oraz balkon. Wyposażenie apartamentu uzupełniają: telewizor, czajnik, suszarka, lodówka oraz klimatyzacja.

 

Cena:

od 420 zł/pokój za dobę
ze śniadaniem

Apartament Limba


Dwupoziomowy apartament Limba inspirowany jest kolorami tatrzańskiej natury. To apartament przeznaczony dla 3-4 osób. Na parterze znajduje się salon z funkcjonalną łazienkę oraz balkon. Na piętrze znajduje się sypialnia z jednym łóżkiem podwójnym i jednym łóżkiem pojedynczym.
Do wyposażenia apartamentu należą: telewizor, czajnik, lodówka, suszarka oraz klimatyzacja.

Cena:

od 400 zł/pokój za dobę
ze śniadaniem

Cena:

od 360 zł/pokój za dobę
ze śniadaniem

Apartament Jeleń

 

Apartament Jeleń to dwupoziomowa komfortowa przestrzeń w wersji premium. Przeznaczony jest dla dwóch osób; harmonijny relaks i wypoczynek umożliwia przestronne łóżko, które znajduje się na piętrze, oraz znajdująca się w sypialni wanna. Apartament posiada salon z funkcjonalną łazienkę, prysznicem oraz balkonem. Całość wyposażenia uzupełniają: telewizor, czajnik, lodówka, suszarka oraz klimatyzacja.